Timoun twa wou elektrik motosiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi kle yo | |
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 0 rive 24 mwa, 2 a 4 ane, 5 a 7 ane, 8 a 13 ane, 14 ane ak plis |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Sou entènèt jwèt Monte sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | QWD-666 |
| Non pwodwi | motosiklèt elektrik pou timoun |
| Koulè | zoranj, wouj, ble, blan |
| Batri | 6v * 4.5ah * 2 |
| Gwosè pwodwi | 97 * 51.6 * 68.1 cm |
| Motè | 380*2 |
| Pwa nèt | 11 kg |
| Kapasite pwa | 13 kg |
| Wou | 3 wou EVA |
| Laj | 2-8 ane |
| Pouvwa | Batri |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Port | tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |

Prezante motosiklèt elektrik twa wou pou timoun nou yo - yon melanj revolisyonè sekirite, amizman, ak transpò ki zanmitay ekolojik ki fèt pou jèn kavalye yo. Ki fèt ak karakteristik dènye kri ak fabrike nan materyèl zanmitay anviwònman an, motosiklèt elektrik sa a se pa sèlman yon woulib men yon eksperyans ke timoun yo pral pran swen.

Ekipe ak yon demaraj pratik yon sèl-bouton, motosiklèt elektrik sa a ofri aktivasyon san efò, asire ke menm pasaje yo ka fasilman opere li. Ki sa ki fè li apa se entegrasyon san pwoblèm ak telefòn mobil atravè Bluetooth, ki pèmèt timoun yo jwi melodi pi renmen yo ak kontni odyo pandan y ap monte, fè chak vwayaj yon avanti délisyeu.

Pou ajoute yon touche nan eksitasyon, motosiklèt elektrik sa a gen anpil limyè ki vibre ki ap dirije ki gen koulè pal, eklere chemen an ak kreye yon woulib vizyèlman sansasyonèl. Limyè kaptivan yo pa sèlman amelyore vizibilite, men tou ajoute yon cham ludik nan motosiklèt la, ki fè li yon spektak lajwa pou timoun yo ak moun ki gade yo sanble.
Sekirite ak dirab se pi gwo priyorite nou yo. Se motosiklèt la fabrike nan materyèl zanmitay anviwònman an, san danje, ki pa toksik, ak san odè, asire yon eksperyans monte sekirite ak an sante pou timoun yo. Paran yo ka gen lapè nan lespri yo, yo konnen ke timoun yo ap monte yon machin ki fèt ak byennèt yo nan tèt ou.
Pi lwen pase karakteristik eksepsyonèl li yo, Motosiklèt Elektrik Twa Roues Timoun nou an parèt aklè ak konsepsyon aparans inik li yo, ki fè li yon chwa atire pou jèn pasaje ki vle yon machin ki reflete pèsonalite yo ak style. Konsepsyon an byen fabrike pa sèlman asire yon eksperyans monte konfòtab ak ergonomic, men tou vire tèt tout kote li ale.
Anplis de karakteristik eksepsyonèl li yo ak konsepsyon, motosiklèt elektrik sa a ofri yon avantaj inegalabl - yon pri favorab. Angajman nou pou bay bon jan kalite pwodwi ak pri abòdab asire ke paran yo ka fè yon chwa enfòme san yo pa kraze bank la. Avèk lavant dirèk faktori, ou gen opòtinite pou pote motosiklèt elektrik ekstraòdinè sa a lakay ou pou pitit ou a plezi ak aprantisaj.
Nou envite w mande w epi fè kòmand ou jodi a, pou w bay pitit ou a kado pou yon mobilite san danje, agreyab, ak ekolojik-konsyan. Kite yo s'angajè nan avanti, eksplore mond lan, epi kreye souvni cheri ak Timoun Twa Wheel Electric Motosiklèt nou an. Anbrase avni transpò ki apwopriye pou timoun yo epi fè chak woulib yon vwayaj enteresan pou timoun ou yo. Pa rate - chwazi pi bon bagay pou pitit ou a epi kite imajinasyon yo monte ak motosiklèt elektrik twa wou timoun nou yo.
Baj popilè: timoun twa wou elektrik motosiklèt, Lachin timoun twa wou elektrik motosiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Timoun elektrik motosiklèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



