Sou entènèt jwèt Balans bisiklèt
Bisiklèt balans lan fèt pou timoun ki gen laj 2-6 ane, li konsantre sou devlope ladrès balans ak kowòdinasyon. Li te gen yon fouchèt alyaj aliminyòm ki lejè ak yon gwosè wou 12 ", asire fasil manyen ak manyablite. Konsepsyon bisiklèt la fè pwomosyon aprann balans anvan yo avanse nan monte bisiklèt pedal, ak yon sele konfòtab ak koulè customizable. Bisiklèt sa a se yon zouti ekselan pou timoun piti. devlopman fizik, konbine sekirite, fonksyonalite, ak apèl ayestetik.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Aliminyòm alyaj |
| Gwosè wou | 12" |
| Kote orijin | Shanghai, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-MS |
| Pwa Brit | 5.5kg |
| Pwa nèt | 4.5kg |
| Kalite pedal | Non |
| Non pwodwi | Timoun balanse bisiklèt |
| Non mak | Lanfeng |
| Laj | 2-6 ane |
| Saddle | Konfòtab Saddle |
| Koulè | Koulè Customized |
| Logo | Logo Customized |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Tanjin |


Légèreté se karakteristik bisiklèt eksepsyonèl balans sa a, ki ofri yon konsepsyon entwitif fabrike ki pèmèt jèn kavalye yo navige san efò avanti monte bisiklèt yo. Konstriksyon plim-lejè a non sèlman amelyore fasilite nan itilize, men tou, enstilke yon sans de kontwòl ak metriz, ankouraje konfyans nan pasaje yo jenn pandan y ap s'angajè sou vwayaj monte bisiklèt yo.

Anplis de fonksyonalite, bisiklèt balans nou an kaptive imajinasyon jèn yo ak eksteryè vizyèlman atire li yo. Gen yon konsepsyon ki tou de kolore ak angaje, li non sèlman atire atansyon, men tou, li stimul enterè, transfòme chak woulib nan yon avanti enteresan.

Baj popilè: balans bisiklèt, Lachin balans bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Jwèt Blue Balans bisiklèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



