Aliminyòm Alloy Timoun Balans Machin
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Aliminyòm |
| Gwosè wou | 12" |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo Modèl | HBKB-CB210 |
| Pwa Brit | 3.9KG |
| Pwa nèt | 3.2KG |
| Wou fòmasyon | Non |
| Koulè | Gri / VÈT / ROZ |
| Nimewo wou | Rou |
| Gwosè wou | 12 pous |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Pwa Brit | 4.8kg |
| Adapte Laj | Pi wo pase 18 mwa |
| Sèks | Unisex |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 60X17X38 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 3.900 kg |


Dous kanpe gidon aliminyòm alyaj nwa a amelyore ayestetik an jeneral, enkòpore yon konsepsyon modèn ak élégance. Konpleman sa a se rim yo wou alyaj aliminyòm ak sant nwa, ki ofri non sèlman yon apèl vizyèl frape, men tou asire durability ak woulib lis pou ti moun ou yo.


Pèsonalizasyon se nan forefront nan machin Aliminyòm Aliminyòm pou Timoun Balans nou an, ak sel reglabl ak wotè gidon pou satisfè bezwen inik nan kwasans pitit ou a. Spectre chwa koulè ki disponib pèmèt ou pèsonalize machin balans lan, asire li rezonans ak preferans ak style pitit ou a.


Machin balans pou timoun alyaj aliminyòm sa a se pi plis pase jis yon mòd transpò; li se yon deklarasyon sou kalite, inovasyon, ak responsablite anviwònman an. Sezi opòtinite pou bay pitit ou a yon eksperyans woulib ki reprezante fizyon pafè a nan style, durability, ak konsepsyon ekolojik-konsyan. Mande enfòmasyon jodi a epi kite vwayaj eksplorasyon sou Machin Balans Timoun Aliminyòm Alloy nou an kòmanse - kote ekselans ak abòdab.
Baj popilè: aliminyòm alyaj timoun balans machin, Lachin aliminyòm alyaj timoun balans manifaktirè machin, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







