Hoverboard Scooter pou granmoun
Hoverboard Scooter pou granmoun konbine amizman, style, ak pèfòmans, ki fèt espesyalman pou pasaje granmoun. Li gen koneksyon Bluetooth pou mizik, 10-pous kawotchou pou estabilite amelyore, ak divès limyè pou woulib lannwit. Scooter la se versatile, sipòte 360-wotasyon degre ak lavi pwolonje batri pou avanti ki pi long. Ofri a yon pri konpetitif ki soti dirèkteman nan faktori a, li se yon chwa ekselan pou moun k ap chèche yon melanj plezi ak fonksyonalite nan transpò pèsonèl yo (DAODEBAO).
Pwodwi Entwodiksyon
| Voltage | 36V |
| Pliable | NON |
| Vitès maksimòm | Lòt |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Pouvwa | 100-200w |
| Kalite entelijan | Elektwonik |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | MBT-10CA6 |
| Kategori | E-wou Scooter |
| Moun ki aplikab yo | Unisex |
| Kapasite batri | 4.4A |
| Non pwodwi | Self Balanse Scooter |
| Materyèl | PVC |
| Portant | 120 kg |
| Gwosè | 60 * 23 * 23 CM |
| Pwa | 10 kg |
| TÈM PEMAN | TT. Komès Asirans |
| TAN LIVRAISON | 5-8 jou travay |
Eksperyans woulib lis ak enteresan ak Hoverboard la. Powered by double brushless motè, li rive nan yon vitès pi gwo nan 6.2 kilomèt alè pandan y ap asire sekirite ak estabilite. Pake batri 50.4Wh ba pwòp tèt ou-dechaj la ofri jiska 4 mil nan monte sou yon sèl chaj (distans vwayaj varye selon pwa kavalye, tèren, ak lòt faktè), fè li pafè pou avanti kout ak plezi chak jou.


VOULE AK KONFYANS AK KONFÒ
Ekipe ak 6.5" kawotchou bon jan kalite solid, la asire woulib lis ak konfòtab sou pifò kalite wout. Dirab, epè ki pa glise footpad la bay ekselan priz ak estabilite pou pasaje yo nan tout nivo. Rete enfòme ak batri a ki ap dirije ak endikatè estati hoverboard. , kidonk ou toujou nan kontwòl woulib ou.
Karakteristik SEKIRITE UL-SÈTIFYE
Sekirite se yon priyorite ak hoverboard ki sètifye UL2272-, sa ki asire li satisfè estanda sekirite elektrik, batri, ak chajè sevè. Limyè ki ap dirije byen klere devan yo pa sèlman eklere chemen ou, men tou fè ou vizib pandan woulib lannwit lan, bay sekirite amelyore ak lapè nan tèt ou.


FASIL POU APRANN, PLEZI POU METTRE
Mèsi a sistèm kontwòl pwòp tèt ou balanse, aprann monte sa a se rapid ak senp. Mete yon pye sou pedal la, apre lòt la, epi kenbe yon pozisyon konfòtab pou kòmanse woulib la. Kit ou pral dwat, fè vire byen file, oswa fè vire 360 degre, hoverboard sa a bati pou amizan ak manèv abil.
Ki fèt pou pasaje tout gwosè, ak yon kapasite pwa de 44 a 176 liv. Kit se yon kado pou timoun, adolesan, oswa granmoun, hoverboard sa a fè yon kado abòdab ak enteresan pou nenpòt okazyon. Gen kesyon? Sèvis pwofesyonèl kliyan sou entènèt nou an la pou ede, epi nou sipòte acha ou ak yon garanti 180-jou pou plis konfyans.

Baj popilè: hoverboard scooter pou granmoun, Lachin hoverboard scooter pou granmoun manifaktirè, founisè, faktori
Pwochen: 2 wou Hoverboard
Voye rechèch
Ou ka renmen tou


