2 wou jiroskop scooter
2 Wheel Gyroscope Scooter se yon mòd transpò pèsonèl inovatè ki melanje teknoloji ak konsepsyon pou yon woulib enteresan. Li prezante yon batri dirab, koneksyon Bluetooth pou mizik, ak limyè vibran pou vizibilite. Avèk konsepsyon inik li yo ak manch pòtab, scooter sa a se tou de yon chwa pratik ak élégance pou vwayajè ak avanturyé sanble, asire yon woulib lis, ki estab ak sistèm estabilizasyon dinamik li yo.
Pwodwi Entwodiksyon
| Voltage | 36V |
| Pliable | NON |
| Ranje pou chak chaj | 15km |
| Vitès maksimòm | 21-30km/h |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Pouvwa | 201-500w |
| Kalite entelijan | bluetooth |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | MBT-6.5CYST |
| Tan chaje | 2-3h |
| Kategori | De-wou Scooter |
| Moun ki aplikab yo | Unisex |
| Batri ityòm | 36v2.4a/3.6a/4.4ah |
| Materyèl | Aliminyòm + ABS plastik |
| Koulè | diferan koulè |
| Pouvwa motè | 250w*2 |
| Max chaje | 100kgs |
| tan plato | 2-3h |
| Vitès maksimòm | 15km/h |
| Range | 12-15KM |
| Karakteristik | bluetooth / dirije limyè / balans pwòp tèt ou |
| Sètifikasyon | Sètifika CE |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | kim + bwat koulè + katon |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 67X25X25 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 9.000 kg |


Nan kè a nan scooter sa a se yon batri super ki dire lontan, asire ke avantur ou yo pa koupe kout. Konvenyans nan koneksyon Bluetooth ajoute yon manyen modèn, ki pèmèt ou san pwoblèm entegre scooter ou a ak mond dijital ou a. Kwazyè nan style pandan kawotchou yo eklere chemen ou ak limyè vibran, ajoute yon priz nan flair nan chak woulib ou.


Ki sa ki mete scooter nou an apa se koòdone itilizatè li yo, ki ofri yon eksperyans monte plezi ak fasil. Retire yon bò, epi pedal yo estabilize, sa ki pèmèt ou mete lòt pye ou san efò. Metrize sistèm kontwòl entwisyon an byen vit, ak akselere oswa ralanti avèk fasilite lè w aplike presyon ak panche. Sistèm estabilizasyon dinamik inèrsyèl entegre a mennen woulib ou nan yon nivo pwochen, asire yon vwayaj ki an sekirite, ki estab ak agreyab chak fwa.

Baj popilè: 2 wou gyroscope scooter, Lachin 2 wou gyroscope scooter manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Hoverboard
Voye rechèch
Ou ka renmen tou


