Jèn Mountain Bike
Youth Mountain Bike la fèt pou avanti, ak yon ankadreman ranfòse, kawotchou lajè ak grip pou traction siperyè sou divès tèren, ak yon sistèm sispansyon fouchèt devan pou woulib lis. Li bay yon egzèsis tout kò, amelyore tou de fizik ak sikolojik byennèt. Bisiklèt sa a ofri adaptabilite pou eksplorasyon nan wout ak vwayaj iben, ak yon angajman nan bon jan kalite ak sèvis apre-lavant, asire yon pwen pri favorab ak aksè dirèk nan pèfòmans.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 18" 20" 22" |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Wou fòmasyon | NON |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-MBTLT |
| Sispansyon fouchèt | NON |
| Pwa Brit | 13.8kg |
| Pwa nèt | 12.3kg |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 1.2 |
| Kapasite chaj | 120kg |
| Non pwodwi | Kids Mountain Bike bisiklèt / Timoun MTB bisiklèt bisiklèt |
| Koulè | Blan, woz, wouj, vèt, ble, koulè wouj violèt, zoranj ak sou sa |
| Style | Popilè |
| Laj | 3-13 Ane Timoun |
| Gwosè | 18" 20" 22" Kids Mountain Bike / Timoun MTB bisiklèt bisiklèt |
| Kawotchou | Kawotchou Air, tib kawotchou, 2.35, A / V |
| Sele | Konfòtab |
| Ankadreman | Materyèl asye |
| pri | faktori pri dirèk |
| katon | ekspòtasyon estanda 5ply |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Pake bisiklèt mòn timoun: 1pcs / CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / oswa kòm demann kliyan). Cheap OEM Custom Kids MTB Mountain Bike Biciletas Pou Timoun/Bicicleta de montaa VTT/Timoun MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |


[Fren doub ak chèn ki an sekirite]: Anplis yon fren men, bisiklèt timoun sa a fèt ak yon fren coaster ki apwopriye pou timoun piti ki pa gen ase pouvwa pou kontwole fren an men. Antretan, gad chèn ki fèmen an ka pwoteje timoun yo pou yo pa fè mal epi bay yon anviwònman pedale ki pi an sekirite.


[Asanble san pwoblèm]: Vini ak 95% pre-rasanble, bisiklèt nou an pou timoun sèlman pran ou plizyè etap yo mete ansanm. Anplis de sa, enstriksyon detaye enkli nan pou asanble pi efikas. Apre ajiste chèz la ak gidon nan yon wotè konfòtab, timoun yo pare pou monte pou yo jwi aktivite deyò.


[Gwosè Rekòmande]: Bisiklèt 14" apwopriye pou ti gason ak tifi ki gen laj 3 a 5 ane; 16" pou 4 a 7 ane fin vye granmoun; 18" pou 4 a 8 ane. Remak: Mezire INSEAM timoun nan epi konpare ak WÒTÈ SÈ pou tcheke si kavalye a ka manyen tè a.
Baj popilè: jèn bisiklèt mòn, Lachin jèn mòn bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Pi bon bisiklèt MTB
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



