Sou entènèt jwèt Mens Mountain Bike
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Gwosè wou | 26" |
| Angrenaj | 24 Vitès |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Asye |
| Lajè kawotchou | 26*2.5" |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo Modèl | HBMMS-KLLBL |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kalite ankadreman | Difisil ankadreman (ki pa dèyè amortisseur) |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Kapasite chaj | 150KG |
| Longè (m) | 1.8 |
| Pwa nèt | 18.2kg |
| Pwa Brit | 22.1kg |
| Kawotchou | 26*4.0 |
| Fouchèt | Fork sispansyon |
| Kalite wou | Wou pale |
| Derayeur | EF5S1-7 TZ{2{2}} TZ{3}}} |
| Logo | OEM Made.akeyi Customized Logo |
| Koulè | Kondisyon |
| Mache | Peyi yo |
| Manch bar | SM alyaj |
| Debouya | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Kawotchou ak tib | 24/26/20 * 1.95/2.125 Nwa Kawotchou |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | mòn bike , mountain cycle , cycle , bikes , %, bicicleta de montana |
| 85% 25 SKD | |
| Port | Tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 2500 moso/moso pa mwa |


Ekipe ak yon 21-sistèm transmisyon vitès, bisiklèt mòn nou an ofri opsyon angrenaj versatile, ki pèmèt ou konkeri tou de monte apik ak desandan rapid san efò. Chwazi nan yon myriad de koulè matche ak style ou, epi fè eksperyans libète nan personnalisation ak sipò nou pou koulè koutim, ki pèmèt ou monte nan yon bisiklèt ki vrèman reflete pèsonalite ou.


Bisiklèt mòn nou an se pa sèlman yon konpayon pèfòmans segondè, men tou yon sèl abòdab. Avèk lavant dirèk faktori, nou ofri yon pwen pri favorab san yo pa konpwomèt sou bon jan kalite. Byenveni nan mande epi kòmande pwòp bisiklèt Mountain Gason ou a, kote bon jan kalite satisfè abòdab. Ogmante avanti monte bisiklèt ou yo ak yon bisiklèt ki konbine style, rezistans, ak inovasyon - paske vwayaj ou pa merite anyen men pi bon an. Anbrase deyò a ak konfyans, epi kite bisiklèt mòn nou an dwe machin nan ki pouse ou nan nouvo wotè nan eksitasyon ak eksplorasyon.
Baj popilè: chòp mòn bisiklèt, Lachin chòp mòn bisiklèt manifaktirè yo, ke founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






