Sou entènèt jwèt debutan Mountain Bike
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Gwosè wou | 29" |
| Angrenaj | 24 Vitès |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Lajè kawotchou | 29*2.125" |
| Kote orijin | Tianjin, Lachin |
| Nimewo Modèl | HBMMS-LHJ |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Kapasite chaj | 100KG |
| Pwa nèt | 16kgs |
| Pwa Brit | 18kgs |
| Ankadreman | 29" ALLOY CADRE |
| chanjman | 24 vitès |
| Guidon | STEEL gidon, tij alyaj |
| Fren | Disk fren |
| Rim | Rim doub miray alyaj |
| TIRE | 29" *2.125, KAWÒT NWA |
| CHAINWHEEL&CRANK | STEEL ED 3 moso CHAINWHEEL&CRANK |
| RACHE | CHINÈ 8 MOSO FREEWHEEL |
| PEDAL | PEDAL ALOYY |
| SÈL | MTB KONFÒZ SÈL |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | (1)SKD 85% 1PCS / 1CTN yon sèl 20fcl ka chaje 130pcs yon sèl 40HQ ka chaje 380pcs (2)CKD 4PCS /1CTN yon sèl 20fcl ka chaje 450pcs yon sèl 40HQ ka chaje 1052pcs |
| Port | xingang pò -Tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 2000 moso/moso pa mwa |


Angajman nou anvè anviwònman an evidan nan itilizasyon penti elektwostatik zanmitay anviwònman an, ki bay yon fini dous nan ankadreman an pandan y ap minimize anprint ekolojik nou an. Chwazi nan yon palèt plizyè koulè pou eksprime style pèsonèl ou, epi pou moun k ap chèche yon gade vrèman inik, pwofite opsyon koulè koutim nou yo pou adapte bisiklèt ou a selon preferans ou yo.


Saddle moute pou konfò ak aparèy la epè ak konfòtab, asire yon eksperyans monte bèl menm pandan randone ki pi long. Kawotchou epè yo ajoute yon kouch siplemantè nan kousen ak estabilite, ki pèmèt débutan yo bati konfyans pandan y ap atake nouvo defi sou vwayaj monte bisiklèt yo.


Abòdab satisfè bon jan kalite ak lavant dirèk faktori nou an, ki ofri yon pwen pri favorab pou yon bisiklèt mòn debutan ki chaje ak karakteristik. Nou akeyi demann ak lòd, envite ou s'angajè nan avanti monte bisiklèt ou a ak yon konpayon serye ak bidjè zanmitay. Anbrase frison santye a, devlope ladrès ou, epi fòje souvni ki dire lontan ak Beginner Mountain Bike nou an - kote chak woulib se yon etap nan direksyon pou metrize atizay la nan monte bisiklèt nan wout.
Baj popilè: debutan bisiklèt mòn, Lachin debutan bisiklèt mòn manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







