Espesyalize bisiklèt pou timoun
Bisiklèt espesyalize pou timoun yo ofri karakteristik tankou wotè reglabl, rezistans, ak konsepsyon atire amelyore kapasite motè, endepandans, ak entèraksyon sosyal. Bisiklèt sa yo fèt pou amelyore kowòdinasyon ak fòs nan misk, pou asire yon eksperyans woulib amizan ak an sekirite. Vann dirèkteman nan faktori a, yo konbine bon jan kalite ak abòdab, akonpaye pa serye sèvis apre-lavant, fè yo yon chwa ekselan pou jèn siklis.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Steel |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 24" |
| Materyèl ankadreman | Steel |
| Sistèm frenaj | Liy fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Wou fòmasyon | Wi |
| Kalite ankadreman | Full Shockingproof Frame |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-MBTFLD |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Pwa Brit | 9.5KGS |
| Pwa nèt | 8.5KGS |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 0.95-1.15m |
| Kapasite chaj | 120kg |
| Non pwodwi | timoun bisiklèt |
| Gwosè | 24" |
| Rim | Rim alyaj aliminyòm |
| Fouchèt | Steel Fork |
| Fren | Men fren |
| Saddle | Mou Leather |
| Kalite wou | 24" pous Air Wheels |
| Gwosè wou | 18 20x2.125/2.4 |
| Metòd Shipping | Lanmè |
| Avantaj | Faktori dirèk |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1 moso / katon ak angle oswa ou mande manyèl lang Avèk 5 kouch katon mawon, oswa bwat koulè |
| Port | Tianjin oswa Kendao |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |


OPTIMIZE PWA AK JEWometri. Bisiklèt EZ a redwi 20% pa pwa ankadreman konpare ak mwayèn. Jeyometri eksklizif pou timoun yo bay timoun yo yon pozisyon optimal pou monte. Avèk pozisyon ankadreman ki pi ba a, sel reglabl wotè ak gidon, menm timoun piti ka fasilman gen pye yo manyen tè a epi kòmanse avèk konfyans.


DEkouvri plis plezi. Distenktif "motè jè" boutèy dlo a, bèl klòch elektrik la, kouvèti tij la, mod plis fre sou bisiklèt la fè li kanpe deyò pou matche ak pèsonalite chak motar EZ. Tòn plezi ap vini sou wout ou!

Baj popilè: espesyalize bisiklèt pou timoun, Lachin espesyalize bisiklèt pou timoun manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



