Elèv Bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 26" |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Sistèm frenaj | V fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Kalite ankadreman | Full Shockingproof ankadreman |
| Lajè kawotchou | 26*2.5" |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | KAQ-MK |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Pwa Brit | 18 |
| Pwa nèt | 16 |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 1.7 |
| Kapasite chaj | 160kg |
| Port | Tianjin pò oswa kòm demann kliyan City Bike Fashional Bisiklèt pou fanm OEM Lady Bisiklèt Bon kalite Fi bisiklèt vil bisiklèt |
| Kapasite Pwovizyon pou | 5000 moso/moso pa semèn |


Eksprime endividyèlman ou ak Bisiklèt Elèv nou an, ki disponib nan yon seri koulè vibran pou tout gou. Ki sa ki fè bisiklèt sa a apa se opsyon pou pèsonalizasyon koulè, ki pèmèt elèv yo pèsonalize woulib yo epi fè yon deklarasyon ki rezone ak pèsonalite inik yo. Soti nan koulè klasik yo ak tout koulè fonse ak vibran, chwa yo diferan menm jan ak elèv ki monte yo.


Pou satisfè bezwen divès elèv yo, bisiklèt nou an disponib nan divès gwosè, asire yon anfòm konfòtab ak Customized pou chak kavalye. Adaptabilite sa a fè Bisiklèt Elèv nou an apwopriye pou elèv ki gen tout laj, soti nan jèn pasaje yo rive nan moun k ap navige nan kanpis inivèsite yo. Fleksibilite nan gwosè a gen pou objaktif pou bay yon eksperyans monte pwepare, konsidere egzijans inik chak elèv.

Baj popilè: elèv bisiklèt, Lachin elèv bisiklèt manifaktirè yo, ke founisè, faktori
On: Jwèt Youth Bike
Pwochen: Youth Bisiklèt High Carbon Steel
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




