Sou entènèt jwèt Junior Mountain Bike
Junior Mountain Bike la pwepare pou jèn eksploratè, ekipe ak yon ankadreman asye solid ak wou 18 "pou navige tèren varye. Li prezante angrenaj yon sèl-vitès epi li vini ak wou fòmasyon pou sipòte débutan, konsantre sou sekirite ak bati konfyans. Bisiklèt sa a. se yon entwodiksyon ideyal nan bisiklèt mòn pou timoun, mete aksan sou durability ak konsepsyon zanmitay timoun yo.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 18" |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Sistèm frenaj | Liy fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Wou fòmasyon | Wi |
| Kalite ankadreman | Full Shockingproof ankadreman |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | KAQ-XKJN |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Pwa Brit | 9.5KGS |
| Pwa nèt | 8.5KGS |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 0.95-1.15m |
| Kapasite chaj | 120kg |
| Non pwodwi | timoun bisiklèt |
| Gwosè | 18" 20"22" |
| bòdi | Rim alyaj aliminyòm |
| Fouchèt | Asye Fork |
| Fren | Men fren |
| Sele | Mou Leather |
| Kalite wou | 20 pous Air Wheels |
| Gwosè wou | 20x2.125/2.4 |
| Metòd Shipping | Lanmè |
| Avantaj | Faktori dirèk |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1 moso / katon ak angle oswa ou mande manyèl lang Avèk 5 kouch katon mawon, oswa bwat koulè |
| Pò | Tianjin oswa Kendao |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |


Ekselan Shifting ak fren disk: Yon derayeur dèyè Shimano ak 7 vitès fè ti mòn yo pi fasil pou monte, pandan y ap twist shifters fè li lis ak fasil chanje angrenaj pandan w ap monte. Bisiklèt mòn timoun sa a vini ak fren Disk devan ak dèyè ki bay pouvwa pou kanpe asire w.


Santye ki pi an sekirite: tren kondwi vitès SHIMANO 7-treman efikas pou itilize. Doub fren men yo gen frenaj ekselan ak yon tan repons rapid; Pedal résine ki pa glise ak reflektè; Kawotchou grès yo tou fè yon travay ekselan nan jenere ase traction sou nenpòt sifas - sab, marè, labou, nèj oswa pave.

Baj popilè: jinyò bisiklèt mòn, Lachin jinyò bisiklèt mòn manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Timoun bisiklèt ak wou fòmasyon
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




