Bisiklèt Pou Timoun 14 Ane
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Angrenaj | 7'21Single Speed |
| Gwosè wou | 12 14 16 18 20 |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Sistèm frenaj | Double V fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Asye |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | HBJB-TT |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Pwa Brit | 12kg |
| Pwa nèt | 10 kg / diferan gwosè |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 1.2 |
| Kapasite chaj | 200kg |
| Non pwodwi | Nouvo bisiklèt pou timoun bon mache 2021 Lachin nan |
| Mo kle | Nouvo bisiklèt pou timoun bon mache 2021 Lachin nan |
| Koulè | Koulè ka Customized |
| Fren | Disk fren |
| Ankadreman | Hi-dis Steel |
| Kalite wou | 12'14'16'18'20'22 pous wou pale oswa yon sèl wou |
| Kategori | Adilt bisiklèt grès, bisiklèt nèj, fatbike mountainbike mòn cycl |
| Zo | OEM Kliyan Logo |
| Sètifika | ISO9001 CE |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1pcs/carton oswa selon kondisyon kliyan an. |
| Port | TIANJIN PORT |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 100X29X50 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 15.000 kg |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 Carton/Cartons pa Trimès |


Amelyore eksperyans nan monte, fouchèt devan 38-tib epesè nou an absòbe chòk, garanti yon vwayaj lis ak kontwole sou divès tèren. Koton elastik segondè konfòtab kwi mate a ajoute yon touche nan liks nan woulib la, ki pèmèt adolesan yo jwi sesyon monte bisiklèt pwolonje san yo pa konpwomèt sou konfò.


Kalite enpòtan anpil, epi Bisiklèt nou yo pou 14-Year-Olds prezante yon bracket anba sele pou redwi friksyon ak rezistans amelyore. Janm yo kazino ki gen fòm pwason ki elaji ak epè asire estabilite ak kontwòl, bay jèn pasaje yo konfyans yo eksplore anviwònman yo.


Abòdab se kle, ak lavant dirèk faktori nou an ofri yon pwen pri favorab pou bisiklèt sa yo ki gen anpil karakteristik. Nou envite demann ak lòd, akeyi paran ak adolesan menm jan pou yo fè eksperyans amalgam pafè a nan style, konfò, ak pèfòmans. Degaje lespri avanti ak bisiklèt nou yo pou 14-Timoun ki gen ane, kote chak woulib vin tounen yon vwayaj memorab nan direksyon endepandans ak eksplorasyon.
Baj popilè: bisiklèt pou timoun 14 ane, Lachin bisiklèt pou 14 ane manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





