Aliminyòm Alloy Timoun Bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Materyèl fouchèt | Aliminyòm alyaj |
| Sispansyon fouchèt | NON |
| Sistèm frenaj | Liy fren |
| Gwosè wou | 16" |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Lajè kawotchou | 20*2.8" |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo Modèl | HBJB-XF |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Kapasite chaj | 100KG |
| Longè (m) | 1.2 |
| Pwa nèt | 14.5kg |
| Pwa Brit | 16.5kg |
| Non pwodwi | Sou entènèt jwèt Mountain Bike |
| Koulè | Wouj |
| Ankadreman | Segondè SteelFrame Kabòn |
| Fren | Dis fren |
| Gwosè | 16''18''20''22'' |
| Logo | Logo Customized |
| Style | Popilè |
| Kawotchou | Kawotchou Air |
| MOQ | 200pcs |
| Mo kle | Mountainbike Bisiklèt Moutain Bike |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | TIANJIN |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 inite/inite pa mwa |


Ki fèt ak konsiderasyon pli ekstrèm pou jèn kavalye yo, bisiklèt timoun nou yo prezante yon fouchèt devan epè ki absòbe chòk, ki asire yon woulib lis ak ki estab sou divès tèren. Kawotchou yo epè ak usure-rezistan, makonnen ak rim alyaj aliminyòm, amelyore rezistans pandan y ap bay ekselan traction, ki pèmèt timoun yo eksplore anviwònman yo avèk konfyans.


Kalite se pi gwo priyorite nou an, ak Aliminyòm Alloy Timoun Bisiklèt nou an garanti yon konstriksyon solid ki kenbe tèt ak enèji ludik nan jèn pasaje yo. Ankadreman an alyaj aliminyòm ak konpozan asire lonjevite, fè bisiklèt sa a yon envestisman dirab nan vwayaj pitit ou a nan kwasans ak eksplorasyon.

Baj popilè: aliminyòm alyaj timoun bisiklèt, Lachin aliminyòm alyaj timoun bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
On: 16 pous sik
Pwochen: Bisiklèt Pou Timoun 14 Ane
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





