Nerjaveèi asye chariot deyò
Pwodwi Entwodiksyon
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | JL-FW01 |
| Dimansyon (L x W x H) | 75/44/76cm |
| Garanti | 3 zan |
| Sipò Customized | OEM |
| Non pwodwi | Trolley |
| Koulè | Koulè Customized |
| MOQ | 50 moso |
| Pwa | 6.2kg/9.4kg |
| OEM | Aksepte |
| Sèvi ak | Noudoor |
| Detay anbalaj | gwosè anbalaj se 58 * 20 * 78cm |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 58X20X78 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 10.000 kg |
CHAYÈ PLIYE LOU - Bati ak materyèl kalite siperyè, kabwa sa a ki pliye fèt pou rezistans. Ankadreman an asye solid ak twal ki solid ka kenbe tèt ak sevè yo nan itilize souvan, ak yon kapasite chaj ki rive jiska 200 liv. Chaje li ak tout ekipman ou san w pa enkyete w sou pann yo.


6" WOU AVANT INIVERSÈL - Kabwèt Trolley sa a gen kat wou gwòg ki fasilman navige nenpòt tèren, soti nan sab nan gravye ak zèb.
FASIL POU ITILIZE - Sa a kabwa makèt pliable mete kanpe nan segonn-pa gen okenn asanble obligatwa! Jis dewoulman, chaje atik ou yo, epi w ap pare pou ale. Lè li pa itilize, li fasilman tonbe pou depo fasil nan kòf ou oswa garaj, pran yon espas minim, pafè pou ti apatman.


VERSATILE Itilizasyon - Ideyal pou yon varyete aktivite, kabwèt pòtab sa a pafè pou jadinaj, tailgating, vwayaj plaj, pwomnad pak, ak kan. Li la tou ekselan pou transpòte Kovèti pou nan evènman espòtif, konsè, ak plis ankò. Jwenn pa w jodi a epi kòmanse pwochen avanti ou!
ULTIMATE CAMPING COMPANION - Avèk yon konsepsyon dous ak karakteristik tèt-dan, kabwèt pliable sa a pafè pou amater deyò. Ki fèt ak avanti nan tèt ou, li bay tout ekipman ki nesesè pou yon eksperyans kan konfòtab ak élégance.

Baj popilè: Nerjaveèi asye chariot deyò, Lachin asye pur deyò Trolley manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Pliable chariot jaden chariot
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







