Jaden Camping Trolley
Pwodwi Entwodiksyon
| Kote orijin | Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | JL-FW03J |
| Dimansyon (L x W x H) | 90/56/99cm |
| Materyèl | Asye pur |
| Itilizasyon | Depo |
| Estrikti | May |
| Rou | Kat-wou |
| Sipò Customized | OEM, ODM |
| Non pwodwi | Trolley plaj |
| Anbalaj | 1pcs/ctn |
| Gwosè anbalaj | 79/44/26cm |
| Koulè | Customized |
| Style | Morden |
| 40HQ | 1270pcs |
| Gwosè pwodwi | 90/56/99cm |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Bon vann 2 chèz rattan ak 1 tab jaden kafe ansanm ak anbalaj Brown BOX. |
| Port | NINGBO, LACHIN |
| Kapasite Pwovizyon pou | |
| Kapasite Pwovizyon pou | 800 Mete / Ansanm pou chak jou Jaden chèz |
| Detay anbalaj | 1 Chak moso chaje nan yon sache plastik, Lè sa a, nan yon katon 2 Carton gwosè: 90x60x75cm NW/GW:10/11.3kg |
| Port | Tianjin/Qingdao/Shanghai/Ningbo Port |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |


Mezire nan yon gwosè louvri nan 90/56/99cm, ak yon kapasite kapasite nan 79/44/26cm, chariot kan jaden nou an bay ase espas pou zouti jadinaj ou, Kovèti pou kan, oswa nenpòt lòt atik ou bezwen transpòte. Konsepsyon an reflechi asire ke ou ka byen òganize ak transpòte esansyèl ou yo, fè li yon solisyon ideyal pou tou de amater jadinaj ak kanpay grangou.


Peze nan yon pwa nèt nan 11kg ak yon pwa brit nan 12kg, chariot kan jaden sa a frape yon balans pafè ant solid ak portabilite. Kapasite enpresyonan chaj-pote asire ke ou ka pote yon varyete de atik san yo pa konpwomèt sou pèfòmans, ajoute yon kouch konvenyans nan eksperyans jaden ou oswa kan.


Angajman nou pou bay bon jan kalite pwodwi a yon pri favorab evidan nan apwòch lavant dirèk faktori nou an, asire w ke ou resevwa yon chariot kan jaden dirab ak efikas san yo pa kraze bank la. Byenveni nan mande ak lòd - kite chariot sa a versatile ak pliable vin konpayon ou fè konfyans deyò, senplifye avanti jadinaj ou ak kan ak konvenyans ak style.
Baj popilè: jaden kan chariot, Lachin jaden kan chariot manifaktirè, founisè, faktori
On: Non
Pwochen: Folding Trolley Chart Deyò Kabwèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







