Jwèt Kids Motosiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 2 a 4 ane, 5 a 7 ane, 8 a 13 ane |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Sou entènèt jwèt Monte sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | PHXH-JC919 |
| Non pwodwi | Timoun elektrik motosiklèt |
| Koulè | wouj, ble, blan, jòn, zoranj |
| Fonksyon | Volan multifonksyonèl ak efè mizik |
| Batri | 6V4A |
| Gwosè pwodwi | 90 * 42 * 58cm |
| Gwosè katon | 68.8 * 29 * 33cm / CBM: 0.0658 |
| GW & NW (KG) | 7.5/6.65kg |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1pc / ctn, 430pcs / 1 * 20GP, 1030pcs / 1 * 40HQ |
| Port | Shanghai |
| Kapasite Pwovizyon pou | 40000 moso/moso pa mwa |
Entwodwi motosiklèt jwèt Kids nou an - yon eksperyans woulib eksitan ak versatile ki fèt pou limen imajinasyon an epi bay èdtan kontinuèl nan lajwa pou ti pasaje ou yo. Metikuleuman fabrike ak yon pakèt karakteristik, motosiklèt jwèt sa a se pa sèlman yon jwèt; li se yon machin dinamik ki konbine sekirite, amizman, ak fonksyonalite.
Bay pitit ou a pouvwa a nan kontwòl ak switch endepandan pou avanse ak ranvèse kontwòl, ki pèmèt yo navige espas jwe yo ak fasilite. Pedal pye a ajoute yon manyen reyalis, bay yon fason entwisyon pou jèn pasaje yo akselere ak ralanti, ankouraje yon sans de kontwòl ak kowòdinasyon.
Eklere wout la ak limyè devan yo, asire vizibilite amelyore ak yon touche nan réalisme nan chak avanti. Limyè oratè mizik yo ajoute yon dimansyon miltisansoryèl, transfòme woulib la nan yon eksperyans dinamik ak enteresan. Kite pitit ou a kreye pwòp band li pou jwe, pou amelyore kè kontan ak eksitasyon nan èskad yo deyò.
Baj popilè: timoun jwèt motosiklèt, Lachin timoun jwèt motosiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Batri Motosiklèt Pou Timoun
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







