Elektrik Kous Machin Timoun Drifting
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 2 a 4 ane, 5 a 7 ane |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Sou entènèt jwèt Monte sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | PHXY-RT8009 |
| Non pwodwi | elektrik pedal go kart |
| Koulè | Wouj |
| Fonksyon | Elektrik Pedal Kontwole |
| Motè | 35W*1 |
| Wou | 2 wou |
| Gwosè pwodwi | 74.7 * 99.8 * 48.6cm |
| Gwosè katon | 102 * 49 * 32cm |
| G.W.&N.W | 16.45/13.45kg |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1* 20HQ:96PCS% 3b1 * 40HQ:247PCS |


Plonje nan yon mond posiblite ak motè pwisan 12V 550 8000RPM*2 ki pouse machin kous sa a ak vitès dinamik ak presizyon. Batri 12V7ah la asire yon tan jwe soutni ak grizant, sa ki pèmèt pitit ou a jwi frison mouvman an devan ak bak, vire byen file sou bò gòch la ak dwa, ak eksitasyon nan yon wotasyon 360 degre. Pedale akseleratè a bay yon eksperyans kondwi natif natal, bay ti kous ou kontwòl sou vitès la ak direksyon vwayaj yo.


Avèk yon pwen pri favorab, nou envite ou mande ak lòd dirèkteman nan faktori a. Angajman nou pou ofri bon jan kalite a yon pri aksesib asire ke vwayaj pitit ou a vini ak yon valè eksepsyonèl. Ogmante tan pou jwe ak machin elektrik kous timoun yo derive - kote yon seri koulè, opsyon personnalisable, ak karakteristik sezisman konvèje pou kreye yon eksperyans kous inoubliyab. Byenveni nan yon mond kote imajinasyon rankontre inovasyon, ak chak woulib se yon nouvo avanti.
Baj popilè: elektrik kous machin timoun drifting, Lachin elektrik kous machin timoun drifting manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







