Machin jwèt elektrik pou timoun
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi kle yo | |
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 2 a 4 ane |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Sou entènèt jwèt Monte sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | BEJ-6288 |
| Non pwodwi | Timoun elektrik motosiklèt |
| Koulè | Wouj / vèt / jòn / ble / woz |
| Gwosè pwodwi | 77 * 67 * 55cm |
| Gwosè katon | 64 * 36 * 38cm |
| N.W | 7.5kg |
| G.W | 8.5KG |
| Machin batri | 6V/4.5Ah * 2 |
| Apwopriye laj | 2-4ane |
| Max chaje | 50kgs |
| Vitès | 3-5 KM/H |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Personnalisation |
| Port | Tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 2000 Carton/Cartons pa mwa |

Entwodwi machin elektrik jwèt timoun nou yo, yon adisyon délisyeu ak inovatè nan rekreyasyon ki fèt pou kaptive kè jèn avanturyé yo. Prepare pou plezi timoun yo, machin jwèt elektrik sa a pote ansanm yon melanj pafè nan sekirite, konfò, ak amizman.

Plonje ti pitit ou a nan mond mayifik mizik edikasyon bonè pandan y ap antre nan vwayaj enteresan. Sistèm ekleraj fre ajoute yon touche majik nan chak woulib, kreye yon eksperyans vizyèlman enteresan ki amelyore tan pou jwe ak etensèl imajinasyon an.


Chita nan yon chèz siplemantè konfòtab, pitit ou a ka jwi yon woulib brikabrak ak agreyab, fè lè rekreyasyon yon eksperyans délisyeu. Etajè depo devan ak dèyè modènize yo ajoute yon eleman pratik, bay espas pou pitit ou a pote jwèt yo pi renmen oswa trezò pandan y ap vwayaje alantou.

Ekipe ak yon kontwòl remote, paran yo gen opsyon pou gide avanti pitit yo, ajoute yon kouch siplemantè nan sipèvizyon epi asire yon eksperyans jwèt san enkyetid. Enklizyon an nan yon chèz kwi abondan elve nivo konfò, asire ke ti kras ou a monte nan style ak detant.

Pou plis adaptabilite, vèsyon an modènize bò-monte pèmèt machin nan jwèt yo dwe fasilman trennen youn pa youn. Karakteristik sa a fè li apwopriye pou itilize pa ti bebe dezyèm pitit, ankouraje jwèt entèaktif ant frè ak sè ak ankouraje yon sans de kamaradri.
Sekirite se yon pi gwo priyorite ak kasri machin nan tout enklizif, asire yon espas sekirite ak pwoteje pou pitit ou a. Bèl koulè jele a ajoute yon bon manyen estetik, sa ki fè machin jwèt elektrik sa a pa sèlman yon jwèt enteresan, men tou yon akseswar vizyèlman atiran.
Avèk yon pri favorab ki reflete tou de bon jan kalite ak aksè, machin elektrik jwèt timoun nou an disponib pou demann ak lòd atravè lavant dirèk faktori nou yo. Lè w chwazi pwodui sa a, w ap envesti nan yon bon jan kalite, élégance, ak adisyon amizan nan repètwa lè rekreyasyon pitit ou a.
Pa rate opòtinite pou pote lajwa ak eksitasyon nan mond piti ou a. Byenveni nan mande ak kòmande machin elektrik jwèt timoun yo jodi a, epi kite avantur yo dewoule ak sekirite, style, ak inovasyon!
Baj popilè: machin elektrik jwèt timoun yo, Lachin timoun elektrik jwèt machin manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Kids ATV
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





