Bisiklèt san pedal
Bisiklèt sa a san pedal, ki fèt pou timoun piti, konsantre sou devlope balans ak kowòdinasyon. Li prezante yon konsepsyon ki lejè ak chèz reglabl ak gidon, ki pèmèt li grandi ak timoun nan. Bisiklèt la san danje epi fasil pou itilize, ak yon baz ki ba pou aliye ak demonte san efò, epi li vini nan koulè vibran pou atire jèn pasaje yo. Li se yon bisiklèt demaraj ideyal, ankouraje konfyans ak ladrès motè nan jèn siklis.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Steel |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 12" |
| Materyèl ankadreman | Alyaj Manyezyòm |
| Sistèm frenaj | Liy fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Steel |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-XLS |
| Sispansyon fouchèt | NON |
| Pwa Brit | 4kg |
| Pwa nèt | 3.5kg |
| Kapasite chaj | 70kg |
| Non pwodwi | Jwèt Kids Bisiklèt |
| Ankadreman | Materyèl asye |
| Style | Popilè |
| MOQ | 1pcs |
| Pake | bwat |
| Koulè | Kòm foto douch |
| Materyèl | Segondè Carton Steel |
| Fonksyon | Kowòdinasyon Balans Egzèsis |
| Karakteristik | Egzèsis Balans |
| Aplikasyon | Lari |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Port | TIANJIN pò |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 Acre/Acres pa semèn |


Nan kè a nan bisiklèt eksepsyonèl sa a manti yon angajman nan yon konsepsyon ki lejè, ki ofri yon konstriksyon entwisyon ki amelyore fasilite ak ke jèn avanturyé navige escapades monte bisiklèt yo. Konstriksyon plim-limyè a non sèlman ankouraje kontwòl natirèl, men tou bay timoun yo pouvwa, enstile yon sans de konfyans ak metriz pandan y ap kwazyè nan premye etap yo nan vwayaj monte bisiklèt yo.


Adaptabilite pran sant etap ak chèz wotè reglabl ak manch, akomode bezwen yo divès kalite timoun nan diferan etap nan devlopman. Sa a asire ke bisiklèt la evolye ansanm ak pitit ou a, fè pwomosyon konfò ak sekirite dirab pandan tout vwayaj monte bisiklèt yo.
Apre plizyè ane nan devlopman, sou baz rezo livrezon eksprime gwo pénétration konpayi an ki kouvri peyi a ak gwo peyi yo ak rejyon atravè mond lan, nou bay kliyan solisyon chèn ekipman pou entegre atravè akizisyon, pwodiksyon, sikilasyon, lavant ak apre-lavant.


Anplis de fonksyonalite, bisiklèt nou an san pedal kaptive imajinasyon jèn yo ak eksteryè vizyèlman atire li yo. Eklatan ak koulè vibran ak desen kaptivan, li non sèlman atire atansyon, men tou li stimul enterè, transfòme chak woulib nan yon avanti enteresan ak vizyèlman angaje.

Baj popilè: bisiklèt san pedal, Lachin bisiklèt san pedal manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




