Tricycle pousèt ti bebe pou timoun
Trisiklèt pousèt ti bebe a pou timoun se yon trisiklèt multifonksyonèl ki konbine karakteristik yon bisiklèt balans, mache, bekàn twa bisiklèt, bisiklèt, pousèt ti bebe, ak pousèt parapli. Li fèt pou konvenyans ak fonksyon pliye fasil, adapte ak bezwen ti bebe nan divès laj. Pwodui sa a senplifye paran pa grandi ak timoun nan, ofri yon solisyon pratik ak ekonomik pou mobilite timoun.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Aliminyòm alyaj |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 10" |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Sistèm frenaj | V fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Wou fòmasyon | Wi |
| Kalite ankadreman | Full Shockingproof Frame |
| Kote orijin | Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | NBLK-SLA6 |
| Pwa Brit | 5.8kg |
| Pwa nèt | 4.7KG |
| Longè (m) | 80CM |
| Kapasite chaj | 35KG |
| Non pwodwi | Download jwèt la Kids Balans bisiklèt |
| Koulè | Koulè Customized |
| depliye Size | 80 * 44 * 58/85 cm |
| Logo | Logo Customized Aksepte |
| Materyèl | Alyaj aliminyòm + PP PU TPR |
| Laj | 2-6 Ane Timoun |
| OEM/ODM | Aksepte |
| Fonksyon | Pliable |
| Sètifika | EN71/CE |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1PC/ CTN BON KATTON |
| Port | Zhongshan, Lachin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 100000 moso/moso pa mwa |


Kontrèman ak opsyon konvansyonèl yo, bisiklèt balans milti-fonksyonèl nou an entwodui yon nouvo epòk konvenyans ak fonksyon plisman pwisan ak san pwoblèm li yo. Ki fèt pou adapte yo ak bezwen en ti bebe yo nan diferan laj, tricycle sa a transfòme san pwoblèm san yo pa bezwen enstalasyon konplike. Adaptabilite sa a pèmèt paran yo bay timoun yo eksperyans roman ak laj ki apwopriye, tout nan yon pake kontra enfòmèl ant ak pratik.


Pwen an pri favorab konbine avèk angajman nou nan lavant dirèk faktori fè sa a tricycle milti-fonksyonèl yon chwa ekonomik ak pratik pou paran yo. Lè nou koupe entèmedyè, nou pase ekonomi nan pri yo bay kliyan nou yo, bay yon valè eksepsyonèl pou yon pwodwi ki depase kategori konvansyonèl yo epi ki ofri yon foul moun nan fonksyonalite.

Baj popilè: ti bebe pousèt bekàn twa wou pou timoun, Lachin ti bebe pousèt bekàn twa wou pou timoun manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Pouse 3 wou ti bebe pou timoun
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




