Pi bon jwèt mache pou timoun ki gen 1 ane
Pwodwi Entwodiksyon
| Èske Pliable | Wi |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | BTM-519 |
| Materyèl | ABS PP |
| Materyèl ankadreman | Plastik |
| Portant chaj | 20KG |
| Gwoup Laj | 0-6 mwa, 0-3 ane, 6 mwa - 3 ane |
| Kalite | Jwèt Ti bebe Walker |
| Non pwodwi | ti bebe mache |
| Apwopriye Laj | 0-3 ane |
| Logo | Logo Customized |
| Wou | 6 wou PU |
| Pwa nèt | 2 kg |
| Gwosè pwodwi | 69 * 69 * 65 cm |
| Fonksyon | Aprann Mache |
| Koulè | Demann Customized |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 6pcs nan yon sèl katon, ak chak gwosè katon se: 72 * 72 * 51cm |
| kabwa a0sou ka enprime ak logo ou oswa pa nou | |
| Port | TIANJIN PORT |
| Kapasite Pwovizyon pou | |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 Bwat/Bwat pou chak mwa |


Nan kè jwèt sa a mache eksepsyonèl gen sis wou inivèsèl an silans, ki pozisyone estratejikman pou anpeche woulib lage epi asire yon woulib ki estab ak san bri. Konsepsyon reflechi a pwolonje pi lwen, sa ki pèmèt jwèt la dwe pliye lè yo pa itilize, optimize espas depo epi bay yon solisyon pratik pou kay ki okipe yo. Karakteristik sa a asire ke jwèt la mache san pwoblèm entegre nan fòm ou, ofri tou de fonctionnalités ak konvenyans.


Divètisman pa konpwomèt, kòm jwèt la mache vini ak yon karakteristik mizik entegre. Chak etap vin tounen yon avanti ritmik, kreye yon eksperyans angaje ak miltisansoryèl pou ti eksploratè ou a. Mizik la ajoute yon kouch eksitasyon siplemantè nan vwayaj la mache, vire l 'nan yon melanj Harmony nan mouvman ak melodi.


Kalite satisfè abòdab ak modèl lavant dirèk faktori nou an, asire yon pwen pri favorab san yo pa konpwomèt sou ekselans. Nou akeyi demann ou yo ak lòd ou yo, paske nou fè efò pou fè pi bon jwèt mache pou 1-Timoun ki gen ane yo vin yon adisyon aksesib epi ki gen anpil valè nan premye etap devlopman pitit ou a.

Baj popilè: pi bon jwèt mache pou timoun 1 ane, Lachin pi bon jwèt mache pou 1 ane manifaktirè, founisè, faktori
On: Non
Pwochen: Walker Pou 12 Mwa
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






