Pousèt pram
Pousèt la Pram se yon konpetans fabrike pou ofri yon melanj eksepsyonèl nan style, durability, ak konfò pou tou de paran ak timoun. Prezante yon ankadreman alyaj aliminyòm ki lejè, li gen anpil yon konsepsyon elegant ak yon konplo koulè sofistike, asire yon gade élégance. Ekipe ak Pwodwi pou Telefòn pratik tankou yon tapi refwadisman ak moustik, pousèt sa a pwomèt konvenyans ak pwoteksyon pou tout sezon. Konsepsyon li yo mete aksan sou fasilite pou itilize ak yon woulib lis, sa ki fè li yon chwa pi wo pou paran ki gen disène k ap chèche bon jan kalite ak fonksyonalite.
Pwodwi Entwodiksyon
| Èske Pliable | Wi |
| Lòt atribi | |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | ZSYBS-Q8 |
| Materyèl | Polyester |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Portant chaj | 15kg |
| Gwoup Laj | 0-6 mwa, 0-3 ane, 6 mwa - 3 ane |
| Non pwodwi | Sou entènèt jwèt Luxury pousèt ti bebe |
| Fonksyon | Fasil pliye pòtab pousèt ti bebe |
| Koulè | Nwa |
| Wou | 4 wou EVA |
| Apwopriye Laj | 0-3ane |
| MOQ | 1000 moso |
| Gwosè ki plwaye | 37 * 53 * 65cm |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 46X30X59 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 11.000 kg |


❤ Pousèt dekapotab 2 nan 1: Pousèt ti bebe sa a se pa sèlman yon pousèt estanda, men tou, yon kabann ti bebe k ap deplase. Dokiman ak sipò pou pye ajiste fasil konvèti soti nan chèz nan yon bassinet ki ofri tibebe w la yon pozisyon konfòtab pou chita oswa dòmi. Anplis de sa, ou ka detache ak ranvèse bassinet la pou kite timoun piti ou a fè fas a pi devan oswa nan direksyon pou ou pandan w ap toune.


❤ Plizyè pousèt bassinet reglabl: pousèt bassinet la ofri plizyè karakteristik reglabl, ki gen ladan yon canopy ki ka ajiste lib pou pwoteje tibebe w la kont radyasyon iltravyolèt danjere; gidon ajiste nan plizyè nivo pou anfòm paran yo nan diferan wotè. Li gen tou ayere nèt ak fennèt limyè pou pèmèt lè koule epi bay yon gade konplè sou pitit ou a.
Baj popilè: pram pousèt, Lachin pram pousèt manifaktirè, Swèd, faktori
On: 3 nan 1 pousèt
Pwochen: Pousèt bon mache
Voye rechèch
Ou ka renmen tou


