Limyè pousèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Èske Pliable | Wi |
| Lòt atribi | |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | ZSYBS-S6021 |
| Materyèl | Polyester |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Portant chaj | 15kg |
| Gwoup Laj | 0-3 ane |
| Non pwodwi | S6021 |
| Fonksyon | Oto pliye |
| Kalite | Limyè pwa pliable pousèt ti bebe |
| Koulè | Nwa |
| Apwopriye Laj | 0-3ane |
| Wou | Devan 7 pous, dèyè 8.5 pous |
| Karakteristik | Syèj otomatik plisman pi devan ak dèyè |
| MOQ | 430 |
| Pake | 485 * 250 * 615mm |
| pwa nèt | 8.9kg |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Pwa nèt: 8.9kg |
| Pwa brit: 10.5kg | |
| Anbalaj gwosè: 485 * 250 * 615mm | |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 48.5X25X61.5 cm |
| sèl pwa brit: | 10.500 kg |


Fè ak presizyon, branka pousèt limyè nou an konstwi ak alyaj aliminyòm dirab, li fè yon balans pafè ant fòs ak pwa. Konsepsyon inovatè kat wou ki estab bay yon woulib lis ak an sekirite, amelyore sekirite an jeneral ak estabilite pousèt la. Kit navige sou twotwa iben yo oswa abòde tèren varye, pousèt nou an asire yon vwayaj serye ak konfòtab pou tou de paran ak timoun.


Versatility satisfè pratik ak pousèt limyè nou an, paske li gen anpil yon mekanis plisman pratik pou depo fasil. Kit ou pa gen anpil espas lakay ou oswa ou prepare pou vwayaj, konsepsyon kontra enfòmèl ant ou asire ke ou ka san efò pousèt la sere lè ou pa itilize. Karakteristik sa a fè li yon chwa ideyal pou paran ki priyorite konvenyans san yo pa konpwomèt sou bon jan kalite.
Baj popilè: limyè pousèt, Lachin limyè pousèt manifaktirè, Swèd, faktori
On: Non
Pwochen: Pousèt Bassin
Voye rechèch
Ou ka renmen tou


