Pòtab Ti bebe Jwe
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi kle yo | |
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Anbalaj lapòs: | Y |
| Aplikasyon: | Biwo lakay, chanm k ap viv, chanm, ti bebe ak timoun, otèl, apatman, bilding biwo, lopital, lekòl, sant komèsyal, enstalasyon lwazi, makèt |
| Style konsepsyon: | franse |
| Materyèl: | Plastik |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin: | Zhejiang, Lachin |
| Kalite: | Jwe |
| Non mak: | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl: | ABST-W02 (14+2) |
| Sètifika: | EN71 |
| 40'HQ: | 357 |
| N.W/G.W: | 15.9/18kg |
| Gwoup Laj: | 6 mwa - 3ane |
| Gwosè pwodwi: | 149 * 187cm |
| Gwosè katon: | 79x37x65cm |
| Fonksyon: | Divètisman ak Pwoteksyon |
| Karakteristik: | Sekirite Detachable Pliye Fasil |
| Pò: | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Kapasite Pwovizyon pou: | 100000 ansanm/ansanm pa mwa |

Entwodwi Portable Baby Playpen nou an - yon espas jwe revolisyonè ki fèt ak fleksibilite, sekirite, ak estetik adorabl nan tèt ou. Playpen sa a se pa sèlman yon zòn ki fèmen; li se yon twal pou imajinasyon ak eksplorasyon pitit ou a, ki ofri posiblite kontinuèl pou jwe, aprantisaj, ak lyezon fanmi.

Youn nan karakteristik ekstraòdinè nan Playpen Portable Baby nou an se konsepsyon versatile li yo. Ou ka konbine panno yo san efò nan fòm kare, rektangilè oswa egzagonal, sa ki pèmèt ou kreye diferan gwosè espas pou jwe adapte a bezwen pitit ou a ak gwosè chanm ki disponib. Adaptabilite sa a asire ke ti bebe w la gen ase espas pou li deplase, ankouraje ladrès motè yo, konsyans espasyal yo, ak entèraksyon sosyal.

Sekirite se pi gwo priyorite nou, epi plik nou an ekipe ak yon anba solid ekipe ak ventouse. Ventouse sa yo bay priz eksepsyonèl, kenbe plik la byen an sekirite sou plizyè sifas. Sa asire ke pitit ou a ka jwe ak eksplore san risk pou plik la deplase oswa ranvèse. Pòtay ti bebe a nan zòn jwe a aji kòm yon kontrent dou, ki pèmèt ti bebe w la rale ak eksplore lib pandan y ap asire sekirite yo.

Konvenyans se nan kè konsepsyon nou an. Plin nan ka fasil pliye lè yo pa itilize, transfòme li nan yon gwosè kontra enfòmèl ant ki pran espas minimòm. Karakteristik ekonomize espas sa a pèmèt ou estoke plik la yon fason fasil, asire zòn k ap viv ou a rete san dezord epi òganize.
Baj popilè: pòtab ti bebe playpen, Lachin pòtab ti bebe playpen manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Playpen pou ti gason ti bebe
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





