2 wou oto balans scooter
Antre nan yon vwayaj elèktrisan ak 2 Wheel Auto Balance Scooter la, yon bèl bagay nan konsepsyon marye fonksyonalite ak flair. Scooter sa a klere ak limyè devan Bluetooth ki ap dirije pou vizibilite lannwit, pyese pa limyè RGB vibran ki fè chak woulib nan yon spektak klere tou. Sekirite a se esansyèl, prezante pedal ki pa glise ak yon motè mwaye doub ki pwomèt woulib rapid, serye. Li se yon chwa ideyal pou moun ki nouvo nan balanse scooters, ki ofri yon koub aprantisaj san efò ak eksperyans sezisman.
Pwodwi Entwodiksyon
| Voltage | 36V |
| Pliable | NON |
| Ranje pou chak chaj | 5-10km |
| Vitès maksimòm | <30km/h |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Pouvwa | 201-500w |
| Kalite entelijan | bluetooth, elektwonik |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | MBT{{0}chDQTSD |
| Tan chaje | 3H |
| Kategori | De-wou Scooter |
| Moun ki aplikab yo | Unisex |
| Kapasite batri | < 10Ah |
| Non pwodwi | balans elektrik scooter |
| Materyèl | Aliminyòm + ABS plastik |
| Chaj maksimòm | 120kgs |
| Koulè | nenpòt koulè ki disponib |
| Karakteristik | Oratè + dirije limyè |
| Motè | 200w*2 |
| Batri | 2.4ah/4ah |
| Kapasite maksimòm grenpe | 30 degre |
| Manman tablo | Sistèm doub ak balans pwòp tèt ou |
| Gwosè pwodwi | 59 * 19 * 20cm |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Bwat koulè ak Carton |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 68 * 27 * 25CM |
| Yon sèl pwa brit: | 7.700 kg |
Hoverboard la bati ak yon sistèm kontwòl pwòp tèt ou balanse, ki fè li fasil pou aprann ak itilize pou timoun, adolesan, granmoun, tifi, ak ti gason sanble. Pafè pou pasaje nan tout nivo konpetans, hoverboard sa a asire tout moun ka jwi yon eksperyans woulib plezi ak lis soti nan bwat la.


MIZIK BLUETOOTH ORATEUR POU PLEZI VIL
Pran woulib ou yo nan nivo siperyè-a ak oratè Bluetooth entegre. Fasil konekte smartphone ou oswa aparèy pou jwe mizik ou pi renmen, liv odyo, oswa podcasts. Kit kwazyè nan katye a oswa tit nan pak la, woulib ou yo kounye a se kòm amizan menm jan yo sezisman.
Kanpe deyò kèlkeswa kote ou ale ak limyè inik tinèl dirije Hoverboard la, ki gen 6 koulè vibran ki klere owaza pou yon efè vizyèl sansasyonèl. Batri ki ap dirije a ak endikatè estati yo pèmèt pou siveyans san efò, ba ou lapè nan tèt ou pandan w ap eksplore anviwònman ou nan style.


Pèfòmans PWISAN AK DURABILITE
Powered by doub 250W motè, Hoverboard la rive nan yon vitès pi wo nan 8.5 kilomèt alè epi li ka okipe pant jiska 15 degre ak fasilite. Batri ki dire lontan ofri yon seri jiska 8.5 mil pou chak chaj, pandan y ap 6.5 "wou kawotchou solid yo, pad ki pa glise, ak ankadreman aliminyòm ki solid asire yon woulib ki an sekirite epi ki estab. Avèk yon kapasite pwa maksimòm de 220 liv, li nan. pafè pou pasaje tout gwosè.
Oto-balanse Hoverboard la se kado final la pou timoun, adolesan, ak granmoun, fè li ideyal pou anivèsè nesans, jou ferye, oswa nenpòt okazyon espesyal. Kit se pou aktivite amizan deyò oswa avanti chak jou, hoverboard sa a pote kè kontan nan chak woulib.

Baj popilè: 2 wou oto balans scooter, Lachin 2 wou oto balans scooter manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: 2 wou balans Scooter
Voye rechèch
Ou ka renmen tou


