24 Pous Bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | asye |
| Angrenaj | 24 Vitès |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Gwosè wou | 20" |
| Materyèl ankadreman | asye |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | asye |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Lajè kawotchou | 2 |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | HBJB-JBZF |
| Pwa Brit | 15.9 |
| Pwa nèt | 11.3 |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 1.4 |
| Kapasite chaj | 100kg |
| Zo | OEM Kliyan Logo |
| Non pwodwi | TIMOUN |
| Gwosè | 10.5 |
| Fren | RS, kab-rale disk fren + HS1 disk (160/160) |
| Levye dérailleur | EF{{0}S |
| Volim | 0.2m³ |
| MOQ | 1PCS |
| Garanti | 3 Ane |
| Konpetisyon | monte bisiklèt |
| Kalite | 100% Satisfaksyon Garanti |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1.Materyèl: pake katon ak pake fim plastik, pake katon deyò. 2.Size: 140cm * 75cm * 20cm. 3.piece: Yon bisiklèt nan yon sèl katon 4.Gwosè Container: 290pcs nan yon veso 40HQ. 120pcs nan yon veso 20HQ. |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 115X22X69 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 15.900 kg |


Navige divès tèren ak konfyans, gras a fouchèt devan an epè ki absòbe chòk, bay yon woulib lis ak kontwole. Kawotchou ekstèn yo pa sèlman epè pou durability amelyore, men tou fèt yo ofri traction optimal, asire yon priz an sekirite sou wout la. Konpleman karakteristik sa yo se rim yo alyaj aliminyòm dous, kontribye nan tou de estetik yo ak fòs jeneral nan bisiklèt la.


Sekirite satisfè inovasyon ak enklizyon nan limyè-wo fen, amelyore vizibilite pandan kondisyon ki ba-limyè. Eklere chemen ou ak konfyans, si w ap kwazyè nan lari vil la oswa jwi yon avanti lannwit. Fren disk devan ak dèyè yo mete plis aksan sou sekirite, bay fòs frenaj serye ak reponn pou amelyore kontwòl ak lapè nan tèt ou.

Baj popilè: 24 pous bisiklèt, Lachin 24 pous bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Timoun Mountain Bike
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





